Informacje o importerze

OEM+ Tuning Center

OEM+ Tuning Center to jeden z największych polskich sklepów tuningowych. Nasz asortyment dostarczamy zarówno do Klientów detalicznych, jak i do odbiorców hurtowych w kraju i za granicą. Od początku istnienia naszej firmy jesteśmy pionierem i wiodącym liderem rynku sprzedaży produktów PlastiDip w Polsce, zaopatrując tym samym kilkadziesiąt swoich punktów dealerskich w kraju, Austrii i Niemczech.

W swojej ofercie posiadamy również profesjonalne kosmetyki samochodowe najlepszych światowych producentów: Meguiar’s, ValetPRO, Poorboy’s World, 4nano, Shiny Garage, setki tysięcy części i akcesoriów tuningowych oraz tradycyjne części eksploatacyjne. Jesteśmy także wyłącznym polskim przedstawicielem firmy Tegiwa Imports, która od lat specjalizuje się w sprzedaży części do tuningu samochodów japońskich, a także firmy Irmscher oferującej oryginalne części tuningowe do samochodów koncernu General Motors. Od pewnego czasu poszerzyliśmy swoją ofertę o import niemieckich produktów Wiechers Sport.

OEM+ Tuning Center posiada także duże zaplecze i doświadczenie marketingowe. Firma zwraca szczególną uwagę na profesjonalną, widoczną reklamę oraz współpracuje z mediami, stowarzyszeniami motoryzacyjnymi i forami internetowymi. Sponsoruje także największe imprezy tuningowe w Polsce.